KADRAPrawdziwe sukcesy rodzą się z pasji.

 

 

 Paulina Koralik - była zawodniczka gimnastyki artystycznej biorąca udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Od najmłodszych lat jej pasją jest sport.
Opiekun - wychowawca. Instruktorka Gimnastyki Artystycznej, Instruktorka Aquafitness i Instruktorka Fitness - Nowowczesne Formy Gimnastyki.

 

Od 4 lat prowadzi zajęcia z dziećmi, ciągle się szkoląc i poszerzając swoją wiedzę. Brała udział w różnych szkoleniach z zakresu metod stretchingu oraz akrobatyki sportowej.

 

Absolwentka studiów I stopnia specjalizacji Rekreacja Ruchowa z odnową psychosmatyczną na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studentka II stopnia Wychowania Fizycznego

Dorota Kardyka - od najmłodszych lat interesowała się sportem i sztuką piękną .

 

Ukończyła szkołę sportową w klasie o profilu pływackim z licznymi osiągnięciami. Pózniej rozwijała swoje pasje artystyczne. Jest absolwentką szkoły sztuk pięknych . Jest mamą dwójki dzieci. Córka od piątego roku życia trenuje gimnastykę pod okiem mamy.

Pani Dorota od 5 lat pracuje jako trener gimnastyki artystycznej dzieci. Jest instruktorem sportu gimnastyki artystycznej, nadal się kształci w tym kierunku.

 

Marzena Bartoszewicz - pomysłodawczyni i założycielka UKS GLIWICE oraz AKADEMII TALENTÓW. 

 

Od 3 lat zajmuje się stroną organizacyjną UKS GLIWICE, chętnie bierze udział w licznych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę i komptetencje. 

Abslowentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Posiada uprawnienia jako opiekun - wychowawca kolojnijny. Podczas obozu/kolonii odpowiedzialna za prowadzenie różnorodnych zajęć sportowo - rekreacyjnych, terenowych, świetlicowych, wychowawczych dla powierzonej grupy kolonijnej, przygotowanie grupy do aktywnego udziału w realizacji programu kolonijnego, dbałość o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę w grupie.


Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Fitnes i Ćwiczenia siłowe na Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w sporcie na Politechnice Śląskiej.