TRENERZY AEROBIKU SPORTOWEGO


Malwina Herman – od najmłodszych lat związana ze sportem. Początkowo uczęszczała na zajęcia gimnastyki artystycznej, by na rzecz szkoły muzycznej zrezygnować na chwilę ze sportu. Zdobyte wyczucie muzyki wykorzystała jako jedna z najmłodszych cheerleaderek chorzowskiej grupy Atria. W szkole podstawowej trenowała siatkówkę, a w późniejszych latach szermierkę. Siłę oraz świadomość ruchową zdobyła na zajęciach krav maga. Na studiach została zawodniczką Sekcji Fitness i Aerobiku Sportowego Politechniki Śląskiej, w której w 2018 roku znalazła się w finale AMP oraz stanęła na podium Pucharu Polski. Jako wolontariuszka bierze udział w imprezach sportowych rangi międzynarodowej.
Absolwentka studiów inżynierskich na kierunku NiTPM oraz prawie absolwentka studiów magisterskich na kierunku IM (Politechnika Śląska). Oprócz sportu jej pasją są podróże oraz rękodzieło.

                                     Jadwiga Kuenstler Kossak

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz była tancerka tańca towarzyskiego ( klasa mistrzowska)- Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik, aerobik sportowy pływanie oraz narciarstwo zjazdowe. Instruktorka Zumba, Zumba Kids, Deep Work oraz trenerka personalna. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów fitness. Prowadzi zajęcia ruchowe i pracuje jako instruktor od ponad 10 lat, od 4 lat trener sekcji aerobiku sportowego przy Politechnice Śląskiej. Trenerka wice mistrza Polski i 4 solisty Europy w Aerobiku Sportowym. Prywatnie: mama Alicji, kocha ruch oraz zwierzęta.

 

 Radosław Wróbeljego przygoda ze sportem trwa już 18 lat. Jako sześciolatek zaczął trenować gimnastykę sportową i w tej dziedzinie zebrał pokaźną kolekcję tytułów na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Szczególnie upodobał sobie ćwiczenia na poręczach, gdzie pięciokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski.
W czasie studiów na Politechnice Śląskiej wstąpił do tamtejszej Sekcji Fitness i Aerobiku Sportowego, gdzie szybko odniósł sukces w nowej dla siebie dziedzinie. Już w pierwszym roku swojej aktywności był finalistą Akademickich Mistrzostw Polski, a w 2018 roku zdobył srebrny medal w kategorii „solista” zarówno na AMP, jak i w Pucharze Polski. Wziął również udział w Mistrzostwach Europy, gdzie w finale uplasował się na 4. miejscu.
Sport jest jego pasją i napędza go do działania. Poza tym ukończył studia (Nanotechnologia i Technologie Procesów Materiałowych), pracuje jako Specjalista druku 3D, a jego dwójka małych dzieci codziennie trenuje jego cierpliwość i refleks.