Reprezentantka Polski podczas MISTRZOSTW EUROPY


 

Marcelina Lorentowicz - mieszkanka Zabrza trenująca aerobik sportowy w Akademii Talentów, będzie reprezentować Polskę podczas MISTRZOSTW EUROPY W AEROBIKU SPORTOWYM w Krakowie.

 

Marcelina Lorentowicz - lat 15 obecnie uczennica klasy 8 Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu. Ćwiczy gimnastykę sportową od 8 lat. W 2016 zdobyła 3 miejsce w drużynowych Mistrzostwach Polski oraz w 2017 roku zdobyła v-ce Mistrzostwo Śląską. Kocha sport i z nim wiąże swoją przyszłość.

Lubi nowe wyzwania dlatego od 2019 roku zapoznaje się z nową dyscypliną sportu jaką jest aerobik sportowy trenując w Gliwicach w AKADEMII TALENTÓW. W tak krótkim okresie czasu odniosła duże sukcesy w aerobiku sportowym, zdobyła V-ce Mistrzostwo: Śląską, Małopolski oraz Polski. Dzięki V-ce Mistrzostwu Polski zakwalifikowała się do zawodów na szczeblu Europejskim.

 

Mistrzostwa Europy w tym roku odbędą się w Polsce, w dniach 30.05-01.06.2019 w Krakowie.

 

Zawody będą transmitowane online: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Aerobik/Soutez-FISAF/Sezona-2019/175195-FISAF-International-European-Sports-Aerobics-Fitness-Championships-Krakow-Poland.htm

 

 

Marcelina ciężko pracuje na formą na Mistrzostwa Europy pod okiem trenerów Jadwigi Kuenstler-Kossak oraz Radosława Wróbla. Starty zawodników rozpoczynają się 30 maja o godzinie 20.00.

 

Serdecznie zapraszam do oglądania i kibicowania Marcelinie.